Kuchyně na míruPři rozhodování o koupi nové kuchyně máme na výběr ze dvou možností – buď si můžeme vybrat z nabídky konkrétních modelů z nabídky kuchyňských studií a nebo se můžeme rozhodnout nechat si zhotovit kuchyni na míru přesně podle našich požadavků. Kuchyně na míru u nás dělá mnoho kuchyňských studií a každý si tak může vybrat z pestré nabídky. Co se týká ceny, tak samozřejmě kuchyně zhotovené na míru jsou dražší, ale každopádně jsou mezi nimi velké rozdíly – i kuchyň na míru můžeme mít za relativně příznivou cenu. Vždy záleží na celé řadě faktorů, jako jsou použité materiály, osvětlení, kuchyňské spotřebiče atd. Kuchyně na míru se dělají v mnoha různých stylech a provedeních a tak ať už chceme kuchyň moderní či rustikální, lakovanou nebo dýhovanou, bílou nebo zelenou, při realizaci kuchyně na míru si můžeme nechat splnit jakékoliv přání.

Koupelny fotogalerie jako inspirace pro vás a váš byt. Hotové záclony a závěsy do domácnosti za skvělé ceny. Nabízíme plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna, dveře.

Kde si vybrat novou kuchyň?

Kuchyně patří mezi velké investice a tak její výběr rozhodně nesmíme podcenit. Kuchyňských studií, která se jejich výrobou a návrhem zabývají, je u nás velmi mnoho a tak se před tím, než se rozhodneme u koho si necháme naši novou kuchyň udělat, vyplatí si nejdříve v klidu projít jejich internetové stránky, porovnat si jednotlivé nabídky a případně si přečíst hodnocení zákazníků. Pokud si nevíme rady, jaký typ kuchyně bude pro náš byt či dům ten pravý, můžeme se poradit přímo s odborníkem v kuchyňském studiu, který nám navrhne ideální řešení s ohledem na naše požadavky a finanční možnosti.

Nahlížení do katastru nemovitostí online pro každého. Potřebujete nové vchodové dveře pro svůj dům? Kuchyně fotogalerie jsou velice zajímavé.

Kuchyně Oresi

Kuchyňská studia Oresi patří mezi nejvyhledávanější prodejce kuchyní v České republice. Společnost, která se prodejem kuchyní zabývá už více než 10 let a kromě ČR působí také na Slovensku, má u nás aktuálně více než 65 obchodů ve všech krajích naší země. Kompletní nabídku kuchyní Oresi včetně nábytku, seznam všech prodejen, akční nabídky a další informace pak najdeme na internetových stránkách http://www.kuchyne-oresi.cz/.

Katastr nemovitostí České republiky je veřejným souborem údajů o nemovitostech v České republice. Sconto nábytek nabízí akční zboží, které si můžete prohlédnout v aktuálním Sconto nábytek katalogu. Katastr nemovitostí nahlížení online je web obsahující užitečné informace.Kuchyně Hanák

Nejen prodejem kuchyní se zabývá společnost Hanák nábytek, a.s. Kromě široké škály moderních i rustikálních kuchyní najdeme u této firmy také bohatou nabídku nábytku pro obývací pokoje a ložnice, šatní a vestavěné skříně, interiérové dveře, stoly, židle, sedací soupravy atd. Co se týká sítě prodejen, tak s výrobky Kuchyně Hanák se setkáme na velkém množství prodejních míst nejen v České republice a na Slovensku, ale také v mnoha dalších zemích, jako je např. USA, Velká Británie, Švýcarsko, Švédsko, Maďarsko atd. Bližší informace o nabídce společnosti Hanák nábytek, seznam jejích produktů s fotogalerií, informace o novinkách a akcích, seznam všech prodejních míst, kontakty atd. si můžeme prohlédnout na adrese http://www.hanak-nabytek.cz/.

Prodáváme kvalitní, cenově dostupný nábytek a sedací soupravy. Prohlédněte si aktuální akční leták JyskNahlížení do KN je volně přístupné všem uživatelům internetu, nevyžaduje žádnou registraci a je bezplatné. Katastrální úřad je ústředním orgánem státní správy.

Kuchyně Sykora

Vysoce kvalitní moderní i stylové kuchyně najdeme v nabídce českého výrobce Kuchyně Sykora. Tato společnost, která sídlí ve Vizovicích, patří mezi přední evropské výrobce kuchyňských sestav a se svými kvalitními výrobky slaví úspěchy nejen u nás, ale i v dalších evropských zemích (např. v Německu, Nizozemsku nebo na Slovensku). Rodinná firma Kuchyně Sykora byla založena roku 1992 a od té doby se stala ve svém oboru jedním z vedoucích hráčů na našem trhu. Vybrat si u ní můžeme především z široké nabídky luxusních moderních kuchyňských sestav, dále stylových kuchyní ze dřeva a nádherných exkluzivních koupelen Bloc. Podrobné informace o všech produktech jsou k dispozici na webových stránkách http://www.sykora.eu/.

Koupelnový nábytek jistě patří do každé moderní koupelny. Reality.cz je největší český realitní portál. Mountfield je odborník na zahradní techniku, nábytek a bazény.

Kuchyně Koryna

Jedním z předních hráčů na trhu kuchyňského nábytku u nás je také společnost Koryna nábytek. Ta patří k tradičním výrobcům nábytku v naší zemi – její historie sahá až do roku 1856. V roce 2011 pak tuto firmu koupil jeden z předních výrobců nábytku, společnost L.A. Bernkop 1883, a.s. V nabídce Koryny najdeme různé typy kuchyní – moderní, klasické i stylové. Kromě toho Koryna vyrábí i šatní skříně, koupelny a také vybavení interiéru. Na našem území se s jejími produkty můžeme setkat na 30 pobočkách, z toho část jsou přímo firemní studia, zbytek smluvní prodejny. Kuchyně Koryna působí i na Slovensku, kde je v pěti městech (Banská Bystrica, Košice, Nitra, Trnava a Žilina). Bližší info o produktech a nabídce Kuchyně Koryna jsou na internetových stránkách http://www.koryna.cz/, kde jsou kromě přehledu produktů také katalogy ke stažení, seznam všech studií a další informace. Stránky jsou kromě češtiny k dispozici i ve slovenštině, angličtině, němčině a ruštině. Kuchyně Koryna mají také svoje profily na sociálních sítích a to na Facebooku a Google+.

Samolepky na zeď a fototapety jsou moderní dekorací do Vašich domovů. Naše společnost zajišťuje jak stěhování soukromých osob, tak i malých a velkých společností. Moderní a kvalitní koberce do všech interiérů. Kvalitní matrace a rošty od českého výrobce.

Kuchyně Ikea

Na závěr se ještě podíváme na firmu, kterou zná téměř každý. Švédská společnost IKEA je jak u nás, tak i jinde ve světě nesmírně oblíbená. Kromě kuchyní prodává širokou škálu různého nábytku – do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojíčků, vybavení a nábytek pro kanceláře, obchody atd. Pokud jde o kuchyně, tak v nabídce IKEY nalezneme kuchyňské skříňky, vnitřní vybavení, spotřebiče, solitérové kuchyně, modulární kuchyně, pracovní desky, kuchyňské baterie a dřezy, nástěnné úložné prostory, nástěnné panely, kuchyňské servírovací stolky a ostrůvky, stoličky a schůdky, kuchyňské vestavné osvětlení, úchytky a série. V České republice má IKEA celkem čtyři pobočky – z toho dvě v Praze (na Černém Mostě a na Zličíně), jednu v Brně a jednu v Ostravě. Ve všech případech jsou součástí velkých nákupních center. Důležitou a mimořádně oblíbenou součástí všech prodejen IKEA jsou také jejich restaurace, které nabízejí vysoce kvalitní a lákavá jídla za velmi nízké ceny. Internetové stránky IKEA najdeme pod odkazem http://www.ikea.com/cz/cs/ a jejich obsahem jsou informace o veškerých produktech, katalogy, kontakty na jednotlivé prodejny a další zajímavosti. Česká pobočka společnosti IKEA má svůj vlastní profil i na Facebooku a na YouTube.

Kuchyně a jejich fotogalerie na internetu

Pokud nemáme jasnou představu o tom, jak by naše nová kuchyně měla vypadat, můžeme se nechat inspirovat jejich fotkami na internetových stránkách. Fotogalerií s obrázky kuchyní najdeme na internetu velké množství a to nejen na stránkách jednotlivých kuchyňských studií a prodejců, ale i na některých samostatných webech, které se touto tématikou zabývají. Příkladem takové stránky je např. http://www.lepsikuchyne.cz/, kde si můžeme prohlédnout obrázky kuchyní z různých míst Česka a přečíst si zajímavé články na toto téma.

Časopisy s tématikou kuchyní

O kuchyních a kuchyňských doplňcích si můžeme přečíst i v některých časopisech. Patří mezi ně např. Dům & zahrada, který vychází pravidelně každý měsíc. Časopis má 186 stran a najdeme v něm spoustu zajímavých článků týkajících se bydlení v rodinných domech. Kromě kuchyní se zde dočteme i o koupelnách, interiérech, o zahradě atd. Nejčtenější časopis o bydlení, který byl v roce 2012 oceněn unií vydavatelů jako Časopis roku si můžeme buď předplatit, koupit na novinových stáncích a nebo si jej objednat v elektronické podobě na portálu Publero. Dalším časopisem, ve kterém se mimo jiné dočteme o kuchyních, je Náš útulný byt. I ten vychází jednou měsíčně a obsahuje mnoho zajímavých článků a fotografií na téma bydlení. Jedno číslo stojí jen 29,99 Kč a můžeme využít také výhodnější předplatné na půl roku a nebo na rok s dárkem.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!