Rekonstrukce dětského pokoje

Každé dítě jednou vyroste a ani z toho vašeho již není malá princezna, ale dospívající dívka. Její pokojíček byl zařízený tak, aby vyhovoval zájmům a vkusu malého dítka, ale pro dospívající dívku už se příliš nehodí. Sama navrhla, že již není ve svém pokoji spokojená a že by bylo dobré změnit jej k jejímu obrazu. Nový pokoj by měl mít více úložných prostorů na nové oblečení, toaletní stolek s velkým zrcadlem, poličky na množství knih a CD, elegantní a funkční židli, a to není ještě vše.

Bude se v něm cítit dobře a nebude chtít nic měnit

Dárek k narozeninám je vyřešený, dcerka dostane možnost si pokoj zařídit podle svých představ a snů. Jediným omezením je, že se musí vejít do předem stanovené částky, kterou jste za několik roků na ni uspořili. Proto oslovíte architekta společnosti Rekonstrukce bytu Praha. Již jste s ním měli možnost jednou pracovat na návrhu původní rekonstrukce vašeho bytu, a protože jste s jeho prací byli spokojení, rozhodnete se pro další spolupráci s ním.

Tentokráte na společnou schůzku přizvete i dceru, protože ta bude mít při zařizování pokoje hlavní slovo. S architektem prodiskutuje, co všechno od svého pokoje očekává, jaké vybavení by měl mít a jaké barvy upřednostňuje. Na základě toho všeho je vytvořen architektonický návrh a společně s ním i cenová kalkulace, jejíž výše nepřekročila předem danou částku. S návrhem jste spokojení, ale odborník vám doporučí, abyste ještě před započetím rekonstrukce pokoje navštívili vzorkovnu společnosti Rekonstrukce bytů Praha. Nabízí velký výběr v různých barevných odstínech a provedeních, a to jak u obkladů, dlažeb, podlah, nábytku, omítek nebo také sanity. Na základě dodatečného výběru se ještě upraví vizuální návrh a celkový rozpočet a pak se již budou moct pracovníci společnosti Rekonstrukce bytů Praha pustit do práce na rekonstrukci pokoje. Díky spolehlivým dodavatelům dokáže vždy společnost dodržet předem stanovený termín dokončení. Stejnou síť dodavatelů využívá společnost Rekonstrukce bytu Brno. Mohou ji oslovit klienti, kteří bydlí v Brně nebo v jeho blízkém okolí. Obě společnosti spolu navzájem spolupracují a v případě, že by došlo při rekonstrukci v Praze ke komplikacím, může oslovit pracovníky z Brna a požádat je o výpomoc. Dokážou odvádět stejně kvalitní práci a jsou to také odborníci na svém místě.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!