Výměnu sprchového koutu

Když jste zakoupili váš byt, nechali jste v něm koupelnu v původním stavu a nic jste na ní neupravovali. V bezvadném provozu vydržela řadu let, ale nic nevydrží věčně. Sprchový kout nevydržel nápor vody a jeho konstrukce zrezivěla, začala se z ní loupat barva a i když už jste několikrát zkoušeli tuto kosmetickou vadu zakrýt, stále se vrací v čím dál větší míře a rozměrech. Rozhodli jste se sprchový kout vyměnit za nový, modernější.

Je to činnost, se kterou si hravě poradí

Zakoupili jste si ho ve stejných rozměrech, jako byl ten původní, abyste kvůli němu nemuseli měnit vaničku, ale pouze jeho horní část. Původní sprchový kout jste nemontovali, proto ani nevíte, jak při montáži postupovat. Budete vše muset nechat na tom, kdo to umí a montuje běžně. Velmi dobré zkušenosti s hodinovým manželem jste měli při pokládání nové plovoucí podlahy, proto jste se rozhodli využít služeb společnosti Hodinový manžel Praha 4 znovu.

Pracovník společnosti byl velmi ochotný a vstřícný, přijel přesně v dohodnutý termín a čas, práci vykonal rychle a bez průtahů, bylo na něm vidět, že je si jistý tím, co dělá a že zkušeností a praxe má dostatek. Bez zaváhání se pustil do práce a během chvíle byla podlaha položená. Pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha si neúčtují žádné příplatky za práci o víkendech, svátcích a ve večerních hodinách. To oceníte teď, protože kvůli onemocnění kolegy musíte v práci trávit mnohem víc času a volno budete mít až o víkendu. Dále máte možnost získat slevu, protože stálým klientům poskytuje společnost Hodinový manžel Praha věrnostní slevy. A pokud práci hodinového manžela doporučíte dalšímu zákazníkovi, získáváte další slevu. Do ceny se tedy zahrnují pouze náklady na dopravu a náklady za hodinovou práci pracovníků. Drobný materiál, jako jsou šrouby a hmoždinky, je zdarma, což při montáži sprchového koutu bude výhodou. Když už zavítá do vašeho bytu, může vám v koupelně opravit i protékající kohoutek, který vás zlobí už delší dobu, jen nebyl čas jej opravit nebo celý vyměnit. Zakoupený už ho máte dlouho. Na všechny provedené práce poskytuje společnost 24 měsíců záruku, ale k reklamacím vyjíždí zcela minimálně, protože všechny práce jsou prováděny velmi kvalitně.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!